| |||
Реферат: План-конспект урока Розмітка тонкого листового металуМіністерство освіти України Криворізький державний педагогічний університет Індустріаліно-педагогічний факультет План - коспект уроку з теми: Розмітка тонкого листового металу Розробив: ст.гр.ТПІА-00-1 Кривов Д.Л. Перевірила: Гура Л.В. Кривий Ріг 2004 Урок№ 1 клас 5-а дата: 25.02.2004
Мета: Міжпредметні зв’зки: з геометрією, кресленням, малюванням, фізикою. Наочність: плакати. Об’кт праці: розгортка коробки. Тип уроку: комбінований Хід уроку: І. Організаційний момент: Я запрою учнів до класу, відмічаю відсутніх і перевіряю підготовку класу до заняття: щоденники, зошити, олівець, ручку, спнцодяг. ІІ. Повторення раніше вивченого матеріалу: Повторення раніше вивченого матеріалу розпочинаю з роздачі дидатичних
карток для проведення фронтального опитування учнів. Роздаю 50-70% карток
учням, з іншими працюю в усній формі. Для цього виношу на опитування такі
питання: ІІІ. Мотивації і актуалізації Від того, наскільки точно буде виконана розмітка, залежить якість деталі і кількість видходів. ІV. Викладання нового матеріалу. Переходжу безпосередньо до викладання нового матеріалу. Розміткою називається нанесення на обробляєму деталь або заготовку так званих розміточних рисок, які і визначають контури деталі, або місця, яке потрібно обробити. Основне призначення розмітки заключається в указанні границь, до яких потрібно обробляти заготовку. Інстументи для зозмітки: слюсарна лінійка, чертилка, циркулі зі знімними ніжками, транспортир і т.д. Основною відмінністю від розмітки по дереву є те, що малюнок, нанесений на сталь олівцем не залишається, а тому використовується чертилка. Правильне тримання чертилки: IV. Закріплення вивченого матеріалу: Для закріплення вивченого матеріалу ставлю такі питання: V. Практична робота: а) Вступний інструктаж: У вступному інструктажі нагадую дітям про типи ліній і првила їх застосування. б) Поточний інструктаж: Під час роботи обходжу робочі місця, звертаю увагу на робочу позу, правильним застосуванням інструменту і т.д. Якщо більшість учнів допускає помилки у виконанні роботи, зупиняю робочий процес і проводжу ще один інструктаж. в) Зеключний інструктаж: Проводжу ануліз виконаної роботи, висталляю оцінки. VI. домашнє завдання. Виконати розгортку з картону. |
|